MOŻE ZACZNIJMY OD TEGO KIM NIE JESTEŚMY.

Trudno nas nazywać typową agencją reklamową, z którą to nazwą się nie utożsamiamy.

DLACZEGO?

Ponieważ dla nas pojęcie REKLAMA to szereg działań, które mają spełniać swoją rolę i w efekcie końcowym przynieść zwrot z inwestycji a nie kończyć się na zrobieniu usługi samej w sobie.

Nie jesteśmy też typem firmy, oferującej usługi doraźne na zasadzie:

“MASZ PAN swoje 1000 wizytówek fakturę ma Pan w kopercie, termi płatności 1 dzień i życzymy powodzenia. Jak Pan zapłaci to możemy też Panu baner zrobić”.

Oferujemy coś więcej: strategię i przemyślane działania, plan od A do Z a dopiero wdrożenie.

Nasze działania skupiamy głównie w Internecie, co może sugerować, że jesteśmy Agencją Interaktywną.
Jakkolwiek wychodzimy także poza internet jeśli strategia działań to uwzględnia, tworząc tym samymrównież kreatywne projekty na nośniki zewnętrzne, będące uzupełnieniem kampanii online. A więc na siłę można uzyć słowa
Agencja Reklamowa:

Oprócz tego prowdzimy szkolenia, webinary jak również doradztwo w zakresie marketingu internetowego. To może z koleisugerować, że jesteśmy też firmą doradczą.

NAZYWAJ NAS ZATEM JAK CHCESZ

Jesteśmy po prostu wszystkim czego potrzebujesz do skutecznego marketingu i reklamy.

Istotnym jest, że to co oferujemy po prostu jest skuteczne i się sprawdza. Rozwiązania, które wprowadzamy są w pełni przetestowane, sprawdzone i potwierdzone statystykami skuteczności. I nie jest to test jednodniowy, tygodniowy czy miesięczny a wieloletnie działania, testy i wdrożenia dla firm polskich i zagranicznych.